Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza internetowego.
Prosimy nie przesyłać zgłoszeń e-mailem lub faxem !


W katalogu zostaną umieszczone tylko psy, które mają podany nr PKR (dla psów z klasy młodszych szczeniąt, szczeniąt i młodzieży dopuszcza się adnotację "w przygotowaniu") oraz numer rejestracyjny - obowiązkowy dla wszystkich psów.

UWAGA! Prosimy NIE PRZESYŁAĆ kopii potwierdzenia wpłaty.
Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Załączniki do zgłoszenia (kopię: championatu, certyfikatu użytkowości) można przesłać:

faxem na nr: 89-67-90-502 z dopiskiem "BIAŁYSTOK"
Poprawność transmisji faksu można potwierdzić pod nr tel.89-67-90-522
w godz. 14.00 - 16.00

e-mailem na adres: bialystok@wystawy.net
Wyłącznie pliki JPEG lub PDF wielkości max. 1 MB. Inne pliki nie będą brane pod uwagę.
Wszystkie e-maile zostaną potwierdzone e-mailem zwrotnym.


Please send by fax 0048 89-67-90-502 with note "BIALYSTOK" or e-mail bialystok@wystawy.net a copy of the pedigree or champion/working certificate. Only JPEG or PDF files max 1 MB.
 
Wystawa - Show
  I Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich
Hunting Dogs National Show (CAC)


od godz.10.00 do 14.30

wjazd na parking dla wystawców BEZPŁATNIE !!!
wjazd na parking dla publiczności 20 zł
bilety: 10 zł i 5 zł (ulgowe)

PLAN MIASTA

Miasto - City, Date - Date
Wasilków/ k. Białegostoku, 18.08.2018

Miejsce - Place
Stadion Miejski w Wasilkowie ul. Supraślska 21

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries
10.08.2018 - termin ostateczny!
Potwierdzenia przyjęcia zgłoszeń na tę wystawę będą wysłane tylko e-mailem oraz zostaną udostępnione w systemie do pobrania/wydruku na około 5 dni przed wystawą. Numery startowe będą do odbioru w Sekretariacie wystawy.

Confirmation of the registration for this show will be sent only by e-mail or will be available in the system to download/print for about five days before the show. The numbers is to be collected from the Secretariat of the Dog Show.


Prosimy o przemyślane zgłoszenia. Wycofania i zmiany klasy będą możliwe jedynie w wyjątkowych wypadkach, poprzez system wystawy.net do dnia 10.08.2018

Honorowy Patronat

Sponsorzy


HOTEL GOŁĘBIEWSKI - Oficjalny Sponsor
zobacz

Patronat Medialny

Opłaty - Entry Fees
NA WYSTAWIE OPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE !!!.

Wystawcy krajowi, członkowie ZKwP - opłaty wnoszone 10.08.2018 - ostateczny termin:
- za pierwszego psa (z katalogiem) 100 zł + PARKING BEZPŁATNY !
- za każdego następnego (bez katalogu) 90 zł
- za psy w klasach szczeniąt (bez katalogu) 50 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) 50 zł
- za psy wszystkich ras polskich (bez katalogu) 50 zł
- za psa z tytułem INTERCHAMPION (bez katalogu) 50 zł

OPŁATY DLA CZŁONKÓW ODDZIAŁU BIAŁYSTOK - KAŻDY ZGŁOSZONY PIES
w klasie młodzieży, pośredniej, otwartej, użytkowej, championów
- o 20 zł TANIEJ
(zgłoszenia opłacone w terminie do 10.08.2018)


UWAGA ! Przy jednoczesnym zgłoszeniu psa na dwie wystawy (międzynarodową i krajową) łączna opłata za zgłoszenia każdego psa jest niższa o 20,00 zł.

UWAGA ! Termin opłat upływa z dniem 10.08.2018 r. – decyduje data wpływu na konto Oddziału. (wg art. 454 par1 K.C przy rozliczeniu bezgotówkowych momentem spełnienia świadczenia jest dzień uznania rachunku bankowego wierzyciela).
Zgłoszenia, za które opłata nie zostanie zaksięgowana do dnia 10.08.2018 r. nie zostaną ujęte w katalogu.
Psy nie umieszczone w katalogu nie będą dopuszczone do oceny na wystawie.

W przypadku psów zgłoszonych na tzw. współwłasność obniżenie opłaty dotyczy tylko psów o dokładnie takiej samej współwłasności (ci sami właściciele), w innym przypadku opłata jest pobierana jak za pierwszego psa i nie podlega obniżeniu.

UWAGA!
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.


Foreign exhibitors:
- for the first dog (with Catalogue) 35 Euro + PARKING FREE !
- for every additional dog (without Catalogue) 30 Euro
- minor puppy, puppy, veteran,INTERCHAMPION (without Catalogue) 20 Euro
- Polish breeds (without Catalogue) 15 Euro

ATTENTION ! If the dog is registered to both shows (International and National), the total fee for each dog is lowered by 5 Euro.

Attention!
We do not accept payments at the show.

Deadline 10.08.2018. The payment deadline is 10.08.2018.
Entries which will not be paid, will not be placed in the catalogue.
Dogs which are not in the catalogue cannot be judged at the show.


Payment only in Euro - at bank account.
PL 88 1750 0012 0000 0000 2923 3543 Raiffeisen Bank Polska S.A.
SWIFT: RCBWPLPW
NB! The sender must cover all the expenses connected with the payments.

Konto bankowe - Bank account
w PLN
13 1750 0012 0000 0000 2923 3535 Raiffeisen Bank Polska S.A.
in EURO
PL 88 1750 0012 0000 0000 2923 3543 Raiffeisen Bank Polska S.A.
SWIFT: RCBWPLPW

Reklamy w katalogu i stoiska handlowe
cała strona czarno-biała 100 zł + VAT 23 % ,
pół strony czarno-białej 60 zł + VAT 23 % ,

opłata za stoiska handlowe: 100 zł + VAT 23 % za metr bieżacy
- za jeden dzień.
opłata za stoiska gastronomiczne: 100 zł + VAT 23 % za metr bieżacy
- za jeden dzień.
Prowadzimy rezerwację miejsc handlowych !
Ilość miejc ograniczona !

Adres organizatora - Organizer's address
Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Białymstoku
15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33
(Poland)
tel/fax
  phone/fax (+48) 085 675 22 46;
Biuro czynne: wt, czw 9.00 - 14.00, śr, pt 16.30 - 19.30 /

Office hours:
Tuesday, Thursday 9.00 a.m. - 2.00 p.m, Wednesday, Friday 4.30 p.m - 7.30 p.m

Strona oddziału: www.zkwp.bialystok.pl

Sędziowanie / Division
  18.08.2018 (sobota/ Saturday)

Planowana obsada sędziowska - Judges
Zgodnie z decyzją ZG ZKwP w wystawie mogą brać udział psy/suki należące do następujących grup i sekcji: Grupa III sekcje 1 i 2; Grupa V
sekcje 2, 7; Grupa VI bez dalmatyńczyka; całe grupy:
IV, VII VIII i X.
sobota
(Saturday)
1. Grupa 3 FCI (sekcje 1 i 2) - Marian BOCIANOWSKI (PL)
Airadale terrier
Bedlington Terrier
Border terrier
Cairn terrier
Dandie Dinmont Terrier
Foksterier krótkowłosy - fox terrier smooth
Foksterier szorstkowłosy - fox terrier wire
Irish Glen of Imaal Terrier
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Jack russell terrier
Kerry blue terrier
Lakeland terrier
Manchester terrier
Niemiecki terier myśliwski
Norfolk terrier
Norwich terrier
Parson Russell Terrier
Skye terrier
Sealyham terrier
Terier australijski - australian terrier
Terier brazylijski - Terrier Brazileiro
Terier czeski - ceski terrier
Terier irlandzki - irish terrier
Terier japoński - Nihon Teria
Terier szkocki - scottish terrier
Terier walijski - welsh terrier
West highland white terrier

2. Grupa 4 FCI – Jan RYK (PL)
Jamnik długowłosy króliczy
Jamnik długowłosy miniaturowy
Jamnik długowłosy standardowy
Jamnik krótkowłosy króliczy
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
Jamnik krótkowłosy standardowy
Jamnik szorstkowłosy króliczy
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
Jamnik szorstkowłosy standardowy

3. Grupa 5 FCI (sekcje 2, 7) – Katarzyna DZIUBA (PL)
Cirneco dell'Etna
Elkhund czarny
Elkhund szary
Jämthund
Karelski pies na niedźwiedzie
Łajka rosyjsko-europejska
Łajka wschodniosyberyjska
Łajka zachodniosyberyjska
Norrbottenspets
Norsk Lundehund
Podengo portugalski
Podenco kanaryjski
Podenco z Ibizy
Szpic fiński
Taiwan Dog
Thai Ridgeback Dog

4. Grupa 6 FCI (bez dalmatyńczyka) – Andrzej MANIA (PL)
Alpejski gończy krótkonożny - alpine dachsbracke
Basset artezyjsko-normandzki
Basset hound
Beagle
Bloodhound
Blue Gascony Basset
Gończy berneński - bernese hond
Gończy fiński - finland hound
Gończy Hamiltona - Hamilton hound
Gończy słowacki (kopov) - slovakian hound (kopov)
Gończy ze Schwyz - Schwyz hiund
Grand basset griffon vendeen
Mały gończy gaskoński - small blue gascony hond
Petit basset griffon vendeen
Poitevin
Posokowiec bawarski - bavarian mountain scenthound
Posokowiec hanowerski - hanoverian scenthound
Rhodesian ridgeback
Szorstkowłosy gończy bretoński
i pozostałe rasy

5. Grupa 7 FCI - Leszek SIEJKOWSKI (PL)
Epagneul Breton
Braque d'Auvergne
Mały Minsterlander
Pointer
Seter angielski - english setter
Seter irlandzki - irish red setter
Seter irlandzki czerwono-biały - irish red and white setter
Seter szkocki - gordon setter
Wyżeł czeski szorstkowłosy /fousek - bohemian wire-haired pointing griffon
Wyżeł gaskoński - frencz poinind dog - gascogne type
Wyżeł niemiecki długowłosy - german long-haired pointing griffon
Wyżeł niemiecki krótkowłosy - german short-haired pointing griffon
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - german wire-haired pointing griffon
Wyżeł weimarski długowłosy - weimaraner long-haired
Wyżeł weimarski krótkowłosy - weimaraner short-haired
Wyżeł węgierski krótkowłosy - hungarian short-haired pointing dog
Wyżeł węgierski szorstkowłosy - hungarian wire--haired pointing dog
Wyżeł włoski krótkowłosy - Bracco Italiano
Wyżeł włoski szorstkowłosy - Spinone Italiano
i pozostałe rasy

6. Grupa 8 FCI – Jerzy OLSZEWSKI (PL)
Amerykański spaniel dowodny
Barbet
Chesapeake Bay Retriver
Cocker spaniel amerykański - american cocker spaniel
Cocker spaniel angielski - english cocker spaniel
Clumber spaniel
Curly Coated Retriever
Field Spaniel
Flat coated retriever
Fryzyjski pies dowodny
Golden retriever
Hiszpański pies dowodny - spanish waterdog
Irlandzki spaniel dowodny - irish water spaniel
Labrador retriever
Lagotto romagnolo
Nederlandse Kooikerhondje
Nova scotia duck tolling retriever
Płochacz niemiecki / wachtelhund - german spaniel
Portugalski pies dowodny
Springer spaniel angielski - english springer spaniel
Springer spaniel walijski - welsh springer spaniel
Sussex Spaniel
Polski Spaniel Myśliwski – rasa nieuznana przez FCI

7. Grupa 10 FCI - Anna ROŻNIATOWSKA (PL)
Charcik włoski - Italian greyhound
Chart afgański - Afgan hond
Chart afrykański - Azawakh - Arabian greyhound
Chart arabski - Sloughi
Chart hiszpański- Galgo Espanol
Chart perski - Saluki
Chart polski - Polish Greyhound
Chart rosyjski - Borzoj
Chart szkocki - Deerhound
Chart węgierski
Greyhound
Whippet
Wilczarz irlandzki - Irish Wolfhound

Sędzia rezerwowy – Andrzej Szutkiewicz (PL)

KONKURENCJE FINAŁOWE
sobota
(Saturday)


NAJPIĘKNIEJSZY PIES BIAŁOSTOCKIEGO ODDZIAŁU -
NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY -
NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ -
NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ -
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN -
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR -
ZWYCIĘZCA GRUPY 3 FCI - Marian BOCIANOWSKI (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 4 FCI - Jan RYK (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 5 FCI - Katarzyna DZIUBA (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 6 FCI -
ZWYCIĘZCA GRUPY 7 FCI - Leszek SIEJKOWSKI (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 8 FCI - Jerzy OLSZEWSKI (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 10 FCI - Anna ROŻNIATOWSKA (PL)

BEST IN SHOW - NAJPIĘKNIEJSZY PIES WYSTAWY BIAŁYSTOK 2018
  Obsada sędziowska może ulec zmianie.
Obsługa wystawy: wystawy.NET